wtorek, 3 lutego 2015

.:: Złamany pazurek impulsem do działania ::.

Ja już wspomniałam we wcześniejszym wpisie ta przykra sytuacja nie ominęła także mnie. 5 tygodni zapuszczania i trach. Nie powiem, obawiałam się tego gdyż nigdy dotąd nie miałam tak długich paznokci a do mocnych one nie należą. W sumie to i tak ładnie się złamał- idealnie równo. Zdjęcie zrobione po dwóch muśnięciach pilnikiem. Wyglądało to tak:Tuż przed tym jak się złamał nawet przemknęło mi przez myśl, że może czas je skrócić. Co ciekawe po złamaniu nagle odmieniło mi się :D
A że miałam zestaw startowy do robienia żelowych paznokci na tipsie firmy AllePaznokcie... (Od TATUSIA na urodziny dostałam! Jeszcze raz dziękuję! :*) Czekał i się doczekał. 
Nie powiem, miałam małe kłopoty, dodatkowo to była prawa ręka a tipsy miałam bez kieszonki i nie bardzo wiedziałam co z takimi się robi ale udało się! Efekt:


I tu wyszedł mój brak obeznania i doświadczenia. Widać, że nie najlepiej dobrałam tipsa- był lekko za szeroki. I tak byłam z siebie dumna :D Z tej radości udekorowałam jeszcze paznokcie, pomimo bardzo późnej pory i zmęczenia (to zdjęcie robiłam o ok 23:00 ;P)

Skończyło się na:
Tamtego wieczoru szłam spać meeega zmęczona i mega szczęśliwa :)Golden Rose Rich Color 35 
Golden Rose Color Expert 61
Anny 955 super gloss gel

2 komentarze:

  1. Piękne! Czekam na moje paznokcie :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję :* Muszę męża wypytać jak pracuje i może coś wymyślę :)

      Usuń